Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky/News

1.6.2010 - o víkendu 29. -30.5.2010 byly rozeslány všechny vstupní listy na obě výstavy

25.5.2010 - bvv_mapka_vystava-psu.pdf [246 KB]  Mapa areálu BVV s vyznačením vjezdu a vstupu. K vjezdu bude určena pouze  brána č. 4 (u pavilonu E vedle Holiday Inn) za poplatek 150,- Kč/den a k vstupu bez vjezdu pak Hlavní brána BVV. V uvedený termín není žádná další výstava, proto můžete zaparkovat přímo před hlavní branou a nebudete platit parkovné.

bvv_mapka_vystava-psu.pdf [246 KB]  Map of the Brno Fair area. For entering the area with car, please use the gate Nr. 4 next to Hotel Holiday Inn only. The daily tax for entering the show ground area of Brno Fair and parking directly next to the show hall "H" is CZK 150,- (EUR 4,-) per day. As there is no further show during these days, you can park your cars also close to the main entrance of the show ground which will be open for foot-passengers. No fee will be paid for parking in front of the Main Entrance.

24.5.2010 - Zveřejněna konečná statistika kruhů včetně katalogových čísel. Omlouvám se za malé změny oproti původnímu stavu a děkuji za pochopení. Complete final Ring statistics for both shows has been updated tody. I apologize for minor changes against the first version. Thanks for understanding.

24.5.2010 - Žádanky na genetické testy jsou v odkazu Genomia Clinic. Nově bude možné si na výstavě nechat otestovat Vašeho psa zda je dominantní černý nebo nese gen pálení, popř. hnědé barvy. Více informací na http://www.genomia.cz v novinkách. Applications for DNA Tests are now in the Genomia Clinic section. Newly you can test also hair colours of your dogs. For more information, please see the Genomia Clinic section

Chtěla bych ještě jednou upozornit, že odběry budou probíhat stěrem slin speciálním kartáčkem, takže psi nebudou stresování odběrem krve a nehrozí ani případné vyholení odběrového místa. Platby budou buď v hotovosti, nebo převodem z účtu anebo platební kartou. 

Cena Genomie za testy barev je v pořádku a je skutečně "zvýhodněná". Cena uvedená v ceníku Genomie na jejích webových stránkách je bez paušálního poplatku ve výši 450,- Kč, který je to popsán u každého lokusu. Normální cena jednoho lokusu je 1300,- Kč, v nabídce na výstavu je cena 1100,- Kč. Tento systém je zaveden z toho důvodu, že pro různé rasy se kombinují různé testy barev. Vždy se platí jen jedna izolace DNA a úvodní zpracování vzorku a pak se přidávají různé testy lokusů.

17.5.2010 - v sekci "Kruhy Sobota" a "Kruhy neděle" byla zveřejněna statistika psů na obě výstavy. Máme přihlášeno více než 250 psů na každou z výstav, z toho je přes 140 anglických kokršpanělů. Statistics for both shows is availble in the section "Ring Statistics Saturday" and "Ring Statistics Sunday". We have more than 250 dogs entered for each day of the shows. From that number more than 140 English Cocker Spaniels.

Změna rozhodčího u plemen Kooikerhondje, Portugalský vodní pes a Americký vodní španěl. Vzhledem k tomu, že jsme zjistili, že norští rozhodčí nemají na posuzování těchto plemen aprobaci, budou plemena posouzena hlavním rozhodčím pro daný den. Děkuji za pochopení.   Change of judges for Kooikerhondje, Portugal Water Dogs and American Water Spaniel. These breeds will be judged by the Main judge of the respective day. Thanks for understanding.

23.4.2010 Novinky o slevové akci kliniky GENOMIA v jejím odkazu. Pozor, během konání výstav platí sleva i pro psy, kteří nejsou přihlášeni na výstavy! News in the GENOMIA discount clinic section of this website. Attention: you can test also dogs whose are not entered to both shows. Please follow the instructions!

12.4.2010 - První uzávěrka na výstavy je ve čtvrtek 15.4.2010. Pokud se hlásíte on-line, ale i mailem nebo poštou, znovu opakuji, že musíte připojit opravdu všechny v propozicích uvedené dokumenty!!! Bez rodokmenu a potrvzení o zaplacení nebude Vaše přihláška přijata!

Potvrzení o zaplacení je buď kopie ústřižku složenky podané na poště anebo výpis z účtu, popř. obrazovka provedených transakcí z elektronického bankovnictví.Potvrzení není kopie podaného příkazu k úhradě!

Telefonní číslo, na které voláte v případě problémů s přihláškou nebo dotazů je moje soukromé číslo. Pokud voláte přes den, může se stát, že Vám telefon nebudu moci vzít, protože jsem v zaměstnání, proto, pokud můžete, zavolejte až ve večerních hodinách.

Děkuji za pochopení

Andrea Koubková

2.4.2010 - Beaphar Cup - soutěž o nejlépe upraveného psa výstavy. Více v odkazu Beaphar Cup/Best groomed dog of the show competition. More in the section Beaphar Cup.

31.3.2010 - Blíží se první uzávěrka výstavy. Pomalu chodí první přihlášky. Pro ty, co se hlásí online, prosím, pokud chcete své psy přihlásit na obě výstavy, je nutné tak učinit. Nestačí psa přihlásit jen na jednu. Zároveň bych ráda upozornila, aby jste on-line přihlášky začali vyplňovat až máte všechny potřebné doklady, a to včetně dokladu o zaplacení. Díky...

10.3.2010 - Tak toto je pavilon, kde se bude výstava konat. Jedna kokří už tady v minulosti byla. Vjezd do areálu bude zajištěn z brány č. 4 (vedle hotelu Voroněž a Holiday Inn) za poplatek 150,- Kč. Jinak bude zajištěn vstup z hlavní brány, před kterou lze parkovat zdarma. Pavilon je odsud cca. 200 m po rovince. Mapa areálu s vyznačeným příjezdem bude k dispozici na těchto stránkách později.

This is the show hall on Brno Fair where the show is going to take place. You will be able to enter the Brno Fair ground from the gateway Nr. 4 - close to hotel Holiday inn. The entrance fee is CZK 15O/EUR 4,5 per 1 day. Otherwise you will be able to park close to the main entrance and this parking is free of charge. The show hall is cca. 200 m far from there. Maps will be available on this webpage later on.

 

5.3.2010 - Z organizačních důvodů bylo změněno místo konání obou výstav. Z důvodů zabezpečení bezproblémového průběhu výstav a hlavně suché varianty v případě deštivého počasí byly výstavy přesunuty z předem plánovaného "open-air" na letišti v Medlánkách do haly na brněnském výstavišti.

From organisational resasons the location of both shows has been changed recently. To secure to the exhibitors suitable premises and avoid problems in case of rainy weather the shows have been moved from the former location in the premises of aeroclub Medlánky to a hall on BVV (Brno Fair) 

Mapka BVV/Map of Brno Fair ground (mapka)


3.3.2010 Spuštěny webové stránky - na těchto webových stránkách najdete informace o Speciální a klubové výstavě KCHLS, která se bude konat v ve dnech 12. a 13.6.2010 v Brně. Kromě propozic a přihlášek (včetně možnosti hlásit se on-line) tady najdete informace o rozhodčích, místě konání výstav, kontaktu na organizátora, slevové akci na DNA testy, možnostech ubytování a po uzávěrkách bude zveřejněn i seznam vystavovatelů a rozpis kruhů.
New webpage created. On this page you can find information about the Special and Club shows of Czech Spaniel, flushing and water dogs club that will be held on June 12th and 13th 2010 in Brno. Except of proposition and entry froms (including the on-line entering) you can find here also information about judges, place, contacts, DNA Clinic, accomodation recommendations and after the 2nd closing date of entry forms list of exhibitors and ring statistics will be presented.
 
TOPlist